Nadšenec do médií a PR (Senior PR manager)

  • 25.000 - 50.000 Kč / měsíc

Narrative Media přejít na web Facebook LinkedIn

Jsme malý tým, který dělá velké projekty 🙂 Společně fungujeme 5 let, marketingu se věnujeme už dvě desetiletí.

Naše PR služby využívá řada velkých firem (E.ON, AAA Auto, ePojištění aj.) i netradičních projektů s přesahem (Podnikni to!, Smart Network). Hledáme pro ně nového parťáka, který má v oblasti PR prokazatelné zkušenosti.

Koho hledáme?
Hledáme zkušeného nadšence s pozitivním vztahem k médiím. Náš ideální kolega se orientuje na tuzemské mediální scéně a umí sepsat tiskové zprávy i náročnější slohové útvary (komentáře, reportáže, aj.). Měl by být extrovertní, v každém případě se ale nesmí bát aktivně komunikovat s novináři, kterých také sám řadu zná. Měl by být zvyklý o úkolech přemýšlet a nejen plnit to, co mu klient zadá. Jednoznačnou výhodu máte v případě, pokud vás tuzemští novináři znají a máte u nich dobrou pověst.

Co budete dělat?
Společně s námi vymyslíte, jak naše klienty prosadit do českých médií (PR strategie) nebo je jinak „PRově“ podpořit. Budete vytvářet texty a další materiály, které poté sami nabídnete do vybraných médií, zpracovávat monitoring nebo jiné mediální analýzy. A především se stanete součástí našeho kreativního hubu, který pro naše klienty vymýšlí nové projekty, komunikační strategie, textový i video obsah a mnohé další.

Co vám nabídneme?
V první řadě práci, kde nehrozí nuda – různí klienti, odborná témata. Možnost pracovat na plný i zkrácený úvazek. Dobrý plat, zajímavou finanční motivaci na zisku klientů a kanceláře na nejlepší adrese v Brně (Impact HUB Brno). A kromě nezbytných benefitů (volná pracovní doba, sick day, stravenky) příhodíme i pár těch malých, které o to více potěší – třeba společné obědy a vzdělávání.

Jak to bude celé probíhat?
Jednoduše: pošlete nám svůj životopis, přiložte ukázku své práce určené pro média a ideálně také výstupů (zmínky v médiích, které vznikly na základě vaší aktivity). Do předmětu uveďte „PR manažer“. Ozveme se vám zpět s termínem schůzky, abychom poznali, jestli naše vzájemná chemie funguje.

Přiložte váš životopis nebo jiný vhodný soubor.
Maximální velikost souboru je: 60 MB.