Kreativní copywriter

  • Brno
  • full-time
  • 25.000 - 50.000 Kč / měsíc

Narrative Media s.r.o. přejít na web Facebook LinkedIn

Jak se domluvit a porozumět si se svou ženou či manželem, vám neporadíme. Dáme vám ale manuál na vaše zákazníky, zaměstnance nebo novináře. Vaše myšlenky sepíšeme, natočíme, klidně i namalujeme. Budete vidět a lidé vám budou rozumět.

Na trhu se pohybujeme od roku 2015 a i naše krátká historie dokazuje, že malá agentura z Brna může mít velké myšlenky. Díky tomu patří mezi naše dlouhodobé klienty velké firmy mnoha oborů, kterým pomáháme s kreativou i komunikací.

Koho hledáme?
Hledáme psavce se zkušenostmi s tvorbou textů, ale také větších obsahových kampaní. Náš ideální kolega má rád psaní, kterému se věnuje už několik let. Má za sebou jak tvorbu nejrůznějších publikací, také také marketingových claimů nebo strategií pro větší reklamní kampaně. Nelekne se, pokud má psát o věcech, které tolik nezná, protože si informace dokáže (z klienta nebo veřejně dostupných zdrojů) sám získat. Měl by být zvyklý o úkolech přemýšlet a nacházet nová, kreativí řešení. Jednoznačnou výhodu máte v případě, kdy dokážete aktivně přemýšlet o aktivaci obsahu a vyznáte se v nejrůznějších komunikačních kanálech (média, sociální sítě, offline reklama apod.).

Co budete dělat?
Budete s námi vymýšlet nejrůznější obsahové a reklamní kampaně, které pak uvedete k životu. Běžnou náplní vašeho dne bude komunikace s našimi klienty, příprava textů (článků, claimů, statusů) a spolupráce s kolegy z řad accountů či grafiků. A především se stanete součástí našeho kreativního hubu, který pro naše klienty vymýšlí nové projekty, komunikační strategie, textový i video obsah a mnohé další.

Co vám nabídneme?
V první řadě přátelské prostředí plné mladých lidí, které jejich práce baví. Možnost pracovat na plný i zkrácený (minimálně však 2/3) úvazek. Dobrý plat, zajímavou finanční motivaci na zisku klientů a příležitost se profesně rozvíjet ve společnosti kolegů s desítkami let zkušeností z médií, PR a marketingu. Kanceláře na nejlepší adrese v Brně – v centru Impact HUB, kde nikdy není nuda. Teambuldingy a workshopy, na kterých hledáme ty nejlepší nápady. A kromě nezbytných benefitů (volná pracovní doba, sick day, stravenky) příhodíme i pár těch malých, které o to více potěší – třeba jednou týdně společný oběd všech zaměstnanců.

Jak to bude celé probíhat?
Jednoduše: pošlete nám svůj životopis, přiložte ukázku své textaře práce a ideálně také ukázky větších kampaní, na kterých jste pracovali. Ozveme se vám zpět s termínem schůzky, abychom poznali, jestli naše vzájemná chemie funguje.

Přiložte váš životopis nebo jiný vhodný soubor.
Maximální velikost souboru je: 60 MB.