Specialista marketingu

  • Přerov
  • full-time
  • 25.000 - 50.000 Kč / měsíc

EMOS spol. s r. o. přejít na web Facebook LinkedIn

EMOS spol. s r. o. je obchodní společnost obchodující na trzích celé Evropy s tradicí od roku 1991. Společnost se specializuje na elektrozboží, od prodlužovacích přívodů po spotřební elektroniku. Je rovněž výhradním distributorem značky GP v řadě evropských zemí.

Hledáme posilu našeho marketingového týmu. Hlavní náplní bude marketingová podpora našich dceřinných společností v zahraničí a spolupráce s celým marketingovým týmem.

OČEKÁVÁME TYTO DOVEDNOSTI A ZKUŠENOSTI:

  • VŠ v oboru marketing
  • Vášeň pro marketing a chuť na sobě pracovat
  • Výborné komunikační, prezentační a organizační schopnosti
  • Schopnost pracovat a rozhodovat se samostatně, konstruktivně hledat řešení
  • Pečlivost a zodpovědnost
  • Cit pro český jazyk v psaném textu
  • Cit pro design a grafiku
  • Anglický jazyk minimálně na úrovni B1
  • Dobrá znalost PC (MS Office, znalost možností grafických programů, internet, sociální sítě)
  • Řidičský průkaz skupiny B – aktivně

NÁPLŇ PRÁCE A KLÍČOVÉ ODPOVĚDNOSTI:

  • Spolupráce na přípravě a vlastní realizace marketingového plánu
  • Zajištění a realizace marketingových akcí na svěřených trzích ve spolupráci s konkrétními prodejními směry
  • Zajištění komunikace a realizace činností v rámci obchodního uskupení EMOS (Česká republika, Slovensko, Polsko, Maďarsko, Slovinsko)
  • Ideamaking, kreativní tvorba
  • Měření a vyhodnocování akcí a svěřených procesů, včetně příslušných rozpočtů
  • Sledování trendů v marketingové komunikaci a návrhy na rozvoj činností marketingového oddělení
  • Aktivní spolupráce a vyjednávání s externími dodavateli
  • Zajištění procesů souvisejících s fakturací
  • Spolupráce při komunikaci na sociálních sítích
  • Administrativní podpora oddělení

NABÍZÍME:

  • Zázemí stabilní a rostoucí společnosti s celoevropskou působností a výjimečným postavení na trhu
  • Motivující finanční ohodnocení
  • 25 dní dovolené
  • Možnost osobního i profesního růstu, vedení zkušenými profesionály v oboru
  • Práci v dynamickém prostředí firmy s možnostmi zapojení do široké škály marketingových projektů v ČR i zahraničí
  • Kvalitní a moderní zázemí marketingového oddělení
  • Další zaměstnanecké benefity (dotované stravování, možnosti školení, firemní akce atd.)

Kontakt: Mgr. Michal Gramblička, gramblicka@emos.cz, tel: 581 261 128, 606 639 779

Přiložte váš životopis nebo jiný vhodný soubor.
Maximální velikost souboru je: 60 MB.